V době letních prázdnin NEBUDE PŘERUŠEN příjem objednávek a expedice zboží.

Z důvodu nepřetržitého příjmu zboží nejen od zahraničních dodavatelů VELKOOBCHOD FAVE, s.r.o. neplánuje odstávku svého provozu.

Velkoobchody

Maloobchody

Úklidové firmy

Supermarkety

Úklid

Kuchyně

Koupelna

Domácí potřeby

Domácnost

Zahrada

Kde nás najdete

VELKOOBCHOD FAVE, s.r.o.

Firma VELKOOBCHOD FAVE, s.r.o. byla založena 19.6.1996 a věnuje se dovozu a velkoobchodnímu prodeji úklidových, kuchyňských a domácích potřeb.

Společnost VELKOOBCHOD FAVE, s.r.o. je česká firma bez zahraničního kapitálu. Převážnou většinu výrobků firma FAVE dováží, a to z celého světa. Firma dodává zboží do celé řady českých, slovenských, polských velkoobchodů a úklidových firem a do sítí supermarketů.

___________________

Pečlivě sledujeme tržní trendy a zařazujeme do svého sortimentu novinky. Náš individuální přístup cílí na spokojenost zákazníka a to nás zavazuje nabízet a prodávat kvalitní zboží za přijatelné ceny na trhu. 

Projekt revitalizace

Projekt revitalizace

Společnost VELKOOBCHOD FAVE, s.r.o. realizuje projekt Revitalizace jatek v České Lípě, kdy podstatou projektu je, vedle obnovy zchátralého areálu, vybudování moderních skladovacích prostor pro velkoobchod a zlepšení nejen pracovních podmínek zaměstnanců skladu, ale efektivnějším řízením a využitím prostor i zvýšení konkurenceschopnosti a ziskovosti.

Záruky spolupráce:

Zkušenosti desetiletí

Profesionální služby velkoobchodního prodeje již od roku 1996.

ROZVÍJÍME SE

Rozvoj bez zahraničního kapitálu. Dovoz z celého světa. Spolupráce s velkoobchody, úklidovými firmami a supermarkety.

JSME TRENDY

Sledujeme tržní trendy, zařazujeme novinky. Dbáme na spokojenost zákazníků a výhodných cen na trhu.