Vítejte na stránkách

Firma Velkoobchod Fave s.r.o. byla založena 19.6.1996 a věnuje se dovozu a velkoobchodnímu prodeji úklidových, kuchyňských a domácích potřeb.

Firma FAVE je dynamicky se rozvíjející česká firma bez zahraničního kapitálu. Převážnou většinu výrobků firma FAVE dováží, a to z celého světa. Firma dodává zboží jak do sítě supermarketů, tak i do celé řady českých, slovenských a polských velkoobchodů a úklidových firem.

Pečlivě sledujeme tržní trendy a každým rokem zařazujeme do svého sortimentu mnoho novinek. Hlavním cílem firmy  je spokojený zákazník a to znamená nabízet a prodávat velmi kvalitní zboží za výhodné ceny na trhu.

Objednejte výhodně online!

Hlavní přednosti:

Zkušenosti desetiletí

Kvalitní služby velkoobchodního prodeje již od roku 1996.

ROZVÍJÍME SE

Dynamický rozvoj bez zahraničního kapitálu. Dovoz z celého světa. Dodání do předních supermarketů, velkoochodů a úklidových firem.

JSME TRENDY

Sledujeme tržní trendy a zařazujeme novinky. Spokojený zákazník na prvním místě! Předností je kvalita za výhodné ceny.

Projekt Revitazilace

Projekt revitalizace

Společnost Velkoobchod FAVE realizuje projekt Revitalizace jatek v České Lípě, kdy podstatou projektu je, vedle obnovy zchátralého areálu, vybudování moderních skladovacích prostor pro velkoobchod a zlepšení nejen pracovních podmínek zaměstnanců skladu, ale efektivnějším řízením a využitím prostor i zvýšení konkurenceschopnosti a ziskovosti.

Kde nás najdete